Home Přehled trhu

Přehled trhu

Banky

  Logo_CS Česká spořitelna - založena roku 1825; od roku 2000 je součástí silné středoevropské Erste Group. Dnes má více jak 650 poboček a hypotečních center a více jak 5 milionů spokojených klientů po celé České republice.
  Logo_KB

Komerční banka - působí od roku 1990 vyčleněním obchodní činnosti z bývalé Státní banky československé na území České republiky. V roce 2006 Komerční banka dokončila nákup zbývajících akcií společnosti Modrá pyramida stavební spořitelna. Dnes má téměř 400 poboček po celé České republice.

   Logo_SB

Sberbank je moderní banka s komplexní nabídkou produktů a služeb pro fyzické osoby, malé a střední firmy i velké korporace. Své služby úspěšně nabízí po celé České republice téměř 100 tisícům klientů a dosahuje velmi solidních ekonomických i hospodářských výsledků. Sberbank CZ je dceřinou společností Sberbank Europe AG, která je součásti Skupiny Sberbank. Skupina Sberbank poskytuje své produkty a služby více jak 110 milionům klientům ve 22 zemích.

   Logo_RB

Raiffeisenbank nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele. Na českém trhu působí již od roku 1993. Klienty obsluhuje v síti 130 poboček a klientských center, poskytuje rovněž služby specializovaných hypotečních center, osobních, firemních a podnikatelských poradců. Podle celkových aktiv je pátou největší bankou na českém trhu.

Banka tak klade důraz především na kvalitu poskytovaných služeb, šíři produktové nabídky a kvalitní poradenství a dlouhodobé finanční plánování.

 

Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s vedením zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.

  Banka působí na českém trhu od roku 1991 a za dobu svého působení si zde vybudovala pozici moderní univerzální banky poskytující služby té nejvyšší kvality pro své korporátní, privátní a affluentní individuální klienty.
  Československá obchodní banka, a.s. (ČSOB) Je hlavním akcionářem Hypoteční banky a členem mezinárodní finanční Skupiny KBC Group NV. Toto silné zázemí umožňuje Hypoteční bance, aby se plně soustředila na rozvoj své činnosti a aby se dlouhodobě držela v čele hypotečního trhu v České republice.
  mBank působí v České republice na základě tzv. evropského pasu pro podnikání v bankovním sektoru. Je obchodní značkou mBank S.A., dříve BRE Bank S.A., která v 25. listopadu 2013 sloučila své aktivity pod jednu střechu a přijala jméno své nejúspěšnější značky - mBank S.A. V současnosti její služby využívá 3,6 milionu zákazníků, což ji řadí mezi přední finanční společnosti ve Střední Evropě. mBank S.A. je součástí skupiny Commerzbank, jedné z největších finančních skupin v Evropě. V České republice došlo k přejmenování z BRE Bank SA na mBank S.A. k 1. lednu 2014.
  Moneta Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Je univerzální bankou, která disponuje jednou z nejširších sítí poboček a bankomatů v ČR a rychle roste. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky. Moneta má diverzifikované portfolio průmyslových i finančních firem, které generují vlastní finanční aktiva.
  Oberbank AG pobočka Česká republika nabízí kompletní bankovní služby jak pro privátní tak i pro firemní klientelu. Na český trh vstoupila jako univerzální banka s nabídkou veškerých bankovních služeb. Klientské služby jsou vždy spojeny s vysokým stupněm flexibility.
  UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří v České republice a na Slovensku mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů a služeb pro retailové a privátní klienty včetně malých a středních firem a velkých korporací. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.
  Pokud bychom chtěli Wüstenrot charakterizovat jedním slovem, bude to sdílení. Společnosti finanční skupiny Wüstenrot velmi úzce spolupracují a sdílejí obchodní síť finančních poradců. Díky tomu mají naši klienti osobního finančního poradce a potřebné služby propojené do funkčního a efektivního celku pro lepší život.

Poradci

  Jméno,příjmení Doplňkový text
Lenka Chládková Lenka Chládková Na finančním trhu působí od roku 2006. Specializace: hypotéky a úvěry Lokalita: Vysočina
Jakub Pavel Bc. Jakub Pavel Na finančním trhu působí od roku 2007. Specializace: hypotéky a úvěry Lokalita: Vysočina
Jiří Kalenda Jiří Kalenda Na finančním trhu působí od roku 2009. Specializace: konsolidace půjček Lokalita: Vysočina
Ing. Kateřina Štěpánová Na finančním trhu působí od roku 2011. Specializace: Americká hypotéka Lokalita: Vysočina
Ivo Kosztolányi Na finančním trhu působí od roku 2010. Specializace: hypotéky a úvěry Lokalita: Vysočina