Pomůžeme Vám vybrat nejlepší hypotéku!

Vyplněním údajů v našem formuláři se k ničemu nezavazujete, pouze získáte srovnání většiny bank a jejich aktuálních sazeb na trhu, odbornou pomoc při vyřízení a navržení těch nejvhodnějších variant vašeho úvěru s konzultací od odborníka a pomoc, jak se dostat na ještě lepší podmínky než nabízí trh!!!

1. Údaje o poptávané hypotéce

Potřebuji půjčit * ?
Účel hypotéky * ?
Lokalita * ?
PSČ * ?
Termín ?
Druh nemovitosti ?
Hodnota nemovitosti ?
Mám jinou nemovitost k pozastavení ?
Máte stavební spoření? ?
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

2. Údaje o žadateli

Počet žadatelů * ?
Věk nejstaršího žadatele * ?
Druh žadatele ?
Druh příjmu ?
Účet u banky ?
Celkové měs. příjmy * ?
Celkové měs. závazky ?
Děti * ?
Požadovaná splatnost * ?
Požadovaná fixace ?
Priorita pro volbu hypotéky ?
Platební historie ?
Upřednostňuji tuto banku ?
Poznámka ?
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

3. Registrační údaje neveřejné

Jméno *
Příjmení *
Mobil *
E-mail *
Souhlasím s podmínkami hypoteka-kvalitne.cz (podmínky zde) ?
Co se děje po odeslání formuláře?
  • Vaše poptávka zůstává anonymní.
  • Začnou Vám přicházet nabídky na míru od poradců a bank.
  • U vybraných nabídek zvolíte "Kontakt s poradcem" a podrobnosti proberete přímo
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Nejnižší úrokové sazby

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a objemu zrealizovaných obchodů za Vás dokážeme vybojovat nižší úrokové sazby než jaké banka sama nabízí.

Úspora času a financí

Nemusíte se zbytečně zdržovat obcházením všech bankovních institucí, abyste našli nejvýhodnější nabídku. Naši hypoteční specialisté vyřeší veškeré starosti za Vás a Vy tak vyřešíte vše v pohodlí svého domova.

Profesionalita

Náš tým tvoří pouze profesionální makléři a poradci s dlouholetými zkušenostmi. I proto jsme schopni individuálně a odborně zpracovat všechny poptávky našich klientů.

Důvěryhodnost

Spokojenost, bezpečnost a soukromí našich klientů jsou pro nás nejvzácnější aspekty naší práce. Osobní informace, stejně jako informace o poptávané hypotéce zůstanou pod pokličkou a budou tajemstvím mezi námi, Vámi a bankou pro kterou se rozhodnete.

Komplexní servis

Součástí našeho týmu jsou kromě hypotečních specialistů i realitní makléři, soudní znalci a odhadci nemovitostí díky čemuž je portfolio našich služeb v této oblasti zcela komplexní.

Individuální přístup

Každý náš klient má možnost využít bezplatné konzultace s hypotečním specialistou tak abychom společně dokázali maximálně vyhovět všem potřebám a požadavkům klienta.

Online hypotéka

Vyplnění našeho online poptávkového formuláře je nezávazné a zdarma. Ihned po vyplnění formuláře budete informováni e-mailem a SMS zprávou o úspěšném odeslání poptávky vč. její rekapitulace. Následně Vám bude dle Vaší lokality a typu poptávaného produktu přidělen kvalifikovaný poradce z našeho týmu, který Vás bude kontaktovat a následně Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho případu.

Zodpovědnost

Naše klienty nikdy netlačíme do podpisu smlouvy. Naopak za obzvláště nevýhodných podmínek nebo v případě nepříznivé životní situace bude naším jediným doporučením odložení podpisu úvěrové smlouvy.

Pohodlí klienta

Veškeré vyřizování a běhání po bankách nechte na nás! Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a množství zrealizovaných úvěrů za Vás dokážeme vybojovat nižší úrokové sazby než jaké banka sama nabízí. Připravíme pro Vás komplexní porovnání nejvýhodnějších nabídek na trhu, probereme klady a zápory jednotlivých produktů a společně nalezneme nejvhodnější řešení přímo na míru pro Vás. Kromě hypotečního úvěru se můžeme postarat i o prodej Vaší nemovitosti a díky kompletnímu právnímu servisu je na Vás pouze finální podpis dokumentů.